תכנית אורח חיים בריא לילדים ונוער
לפרטים לחצו כאן
הספר יובל אוכל בריא

תזונה נכונה לילדים
רב מכר ! 

לפרטים לחצו כאן
הטיפים של יסמין
לפרטים לחצו כאן
משתמש
סיסמה

ספא והרזייה

אנשים רבים עשויים להרים גבה – מה הקשר בין ספא להרזיה ודיאטה? ובכן, מסתבר שיש קשר הדוק מאוד. כמעט כל אחד ואחת מאיתנו ניסה בשלב כזה או אחר לעשות דיאטה, וכל מי שאכן ניסה לעשות אותה יודע עד כמה היא קשה – שינוי הרגלי האכילה הוותיקים שלנו אינו דבר של מה בכך, כמו גם ההתנזרות ממזונות אהובים וטעימים למשך תקופות ממושכות, שלא לומר לעד. גם הפעילות הספורטיבית אשר מתלווה לדיאטות מסויימות עשויה להקשות על רבים מאיתנו – רובנו לא רצנו מאז ימי הצבא, וככל שאנחנו מתבגרים הזמן הפנוי והאנרגיה לביקורים בחדר כושר ופעילות ספורטיבית הולך ומצטמצם.
כנראה שרובנו לא יכלנו לעבור את הדיאטות המוצלחות שלנו ללא עזרים וכלים שונים שעמדו לרשותנו ועזרו לנו להצליח – ספרי הדרכה, קבוצות תמיכה ומוטיבציה, חברים וקרובי משפחה מפרגנים, ואפילו תמונה של דוגמנית חטובה בעיתון שמניעה אותנו להמשיך... ספא הוא כלי עזר נוסף שעוזר לנו להצליח בדיאטה – וכמה חבל שלא גילינו אותו כבר בדיאטה הראשונה...

ספא ודיאטה – שילוב מנצח

מבט מהיר על חבילות ספא שונות אולי לא יאפשר להבין את הפוטנציאל העצום של ספא בתור כלי עזר לדיאטה מוצלחת. לעומת זאת, כבר מהדקות הראשונות של ביקור באחד מאתרי הספא בארץ התמונה תתבהר... בראש ובראשונה, אתרי הספא הם מקומות אשר מוקדשים כולם לבריאות הגוף והנפש - מדובר באווירה הנחוצה ביותר לשיפור איכות חיינו. האנרגיות חיוביות, כל האנשים שסביב שבאו בשביל להגיש יותר טוב, וכמובן גם הטיפולים השונים הניתנים במכון הספא.
ואכן, שלל הטיפולים שניתנים באתרי הספא בארץ (עיסויים, טיפולים רפואיים-הוליסטיים, טיפולים קוסמטיים ועוד) לא רק גורמים להרגשה בריאה, הם גם משפיעים פיזית על הגוף – עיסויים מזרימים את הדם בגוף ומגבירים את חילוף החומרים בו (תהליכים דומים מתרחשים בעת פעילות גופנית), ואילו טיפולים רפואיים-הוליסטיים וקוסמטיים מרגיעים את הגוף והנפש, ומשכיחים את צרותינו, ולו למספר שעות.
חשוב לציין שלרגיעה זו תפקיד חשוב בהתמודדות עם הדיאטה, מאחר ופעמים רבות הצורך במזון, בעיקר אם מדובר באכילת מזון מהיר או בין הארוחות, נובעת מצרכים וקשיים נפשיים, שכידוע, אינם חסרים במהלך תקופת הדיאטה... חשוב לציין גם שמכוני ספא רבים קיימים גם חדרי כושר או מתקני חדר כושר. כמעט ואין צורך לציין שהשימוש במתקנים אלו ולאחריו טבילה בג'קוזי ומסאג' טוב הם אחד הדברים הטובים ביותר שניתן להעניק לגופנו, וגם לדיאטה שלנו. ואם כל אלו לא מספיקים – לפחות הביקור בספא הרחיק אותך מעוגת השוקולד למשך מספר שעות...

חבילות ספא יומיות בשבילך ובשביל הדיאטה שלך...

כיום פועלים בארץ לא מעט אתרי ספא, בכל אחד מחלקיה. גם בתוך הערים הגדולות ניתן למצוא אתרים שכאלו, ולמעשה, בוודאי אחדים מהם נמצאים במרחק דקות נסיעה ספורות מביתך. כמו כן, חשוב לציין שניתן לרכוש חבילות ספא יומיות, או אפילו מנויים שמעניקים ביקורים יומיים באתרים אלו במחירים מוזלים. לפיכך, לפני שמגיע הדחף הבלתי נשלט הבא לגלידה או המבורגר עשו לגופכם ונפשכם טובה, וחפשו את אתר הספא הקרוב לביתכם. הרזיה נעימה מובטחת...!

ק"ג
שם
טלפון
דוא"ל
דוא"ל
שם