תכנית אורח חיים בריא לילדים ונוער
לפרטים לחצו כאן
הספר יובל אוכל בריא

תזונה נכונה לילדים
רב מכר ! 

לפרטים לחצו כאן
הטיפים של יסמין
לפרטים לחצו כאן
משתמש
סיסמה

דיאטה לפי סוג דם

 

♦ דיאטה לפי סוג דם  ♦מה כוללת הדיאטה
ההגיון שמאחורי למי מתאימה דיאטה  זו
♦ למה מסייעת הדיאטה תזונה לפי סוג דם  יתרונות

                                

  כשבוחרים דיאטה, כדאי לשקול תפריט דיאטה שנבנה על פי דיאטה לפי סוג דם. מדובר בתפריט דיאטה מותאם אישית לכל אחד על פי סוג הדם שלו. דיאטה לפי סוג דם מתאימה לכל אדם את המזונות מהם רצוי שימנע ואת אלה שרצוי שיאכל יותר. תזונה כזו עשויה להביא לא רק לירידת משקל ולהרזיה אלא גם לשיפור הבריאות הכללית בצורה מאוד משמעותית.

תיאור: עוגן

דיאטה לפי סוג דם – רקע

בני אדם נבדלים זה מזה בסוג הדם שלהם ומכאן נובעת הגישה שלכל אדם מתאים תפריט דיאטה שונה מהאחר. דיאטה לפי סוג דם הינה שיטת תזונה שנכתבה ע"י הנטורופת האמריקאי דר' פיטר ג. ד'אדאמו, והיא מספקת לאדם את המידע לגבי סוגי המזון שייטיבו עימו ואלו שיזיקו לו, בהתאם לסוג הדם של כל אחד ואחת.

תיאור: עוגן

ההיגיון מאחורי תזונה לפי סוג דם

סוגי הדם שונים זה מזה בהרכב הנוגדנים שלהם. ישנם סוגי דם שיכולים לתרום לאחר ויש שלא, אחרת הם יצרו תגובה חיסונית שגורמת לקרישת דם ועלולה להוביל אף למוות. ישנם מזונות המכילים חומרים המעוררים בדם תגובת קרישה מוחלשת. מכאן ברור כי חשיפה למזונות כאלה מזיקה לבריאות בהדרגה , מובילה לחוסר אנרגיה, חיסון ירוד , אלרגיות ועוד. מה שאומר שאם נדע מראש את רשימת המאכלים האלה, נוכל להימנע מהם ובכך לשמור על בריאות תקינה ועל משקל תקין.

תיאור: עוגן


למה מסייעת תזונה לפי סוג דם

תפריט תזונה שמתבסס על השיטה, יגרום תוך שבוע עד שלושה חודשים לאדם לחוש יותר ערני ונמרץ, לשפר עיכול , להעלים אלרגיות ולפתור בעיות שונות באופן מלא או חלקי. תזונה לפי סוג דם משפרת את חילוף החומרים, מחזקת את מערכת החיסון, ומתאימה כאורח חיים בריא.

תיאור: עוגן


מה כוללת דיאטה לפי סוג דם  

תפריט דיאטה שנבנה על פי עקרונות השיטה של דיאטה לפי סוג דם מפרט במדויק אילו מזונות מזיקים לאדם ורצוי להימנע מהם. מצד שני ישנה רשימת מזונות שמומלץ להרבות בהם ובכך לאזן את הבריאות , לשמור על משקל תקין ולעזור לגוף לפעול בצורה הטובה ביותר. אדם שפונה לקבל תפריט כזה, חייב מן הסתם לדעת את סוג הדם שלו.

תיאור: עוגןלמי מתאימה דיאטה לפי סוג דם  

דיאטה מסוג כזה, משמשת מבוגרים וגם דיאטה לילדים. בתקופת הילדות מערכת החיסון לומדת להכיר כל מיני וירוסים וחיידקים שיש בעולם. כתוצאה מכך ילדים רבים סובלים ממחלות, וירוסים, ואלרגיות רבות. תזונה לפי סוג דם מאפשרת לילד לאכול מה שמתאים לו מבחינה גנטית, מה שמסייע לגופו לתפקד בצורה היעילה ביותר , ולהתגבר על אלרגיות ומחלות שונות. ילדים בעלי משקל עודף שעושים דיאטה לפי סוג דם יכולים לרזות בצורה בריאה, מאוזנת, ומותאמת להתפתחות גופם, להבדיל מכל מיני דיאטות אחרות.

תיאור: עוגן


תזונה לפי סוג דם - יתרונות 

תזונה לפי סוג דם הינה תזונה בריאה לכל אורך החיים, ושמתמידים בה , המשקל יורד מעצמו כבונוס. בכל מקרה, לפני שבוחרים דיאטה מתוך מגוון דיאטות קיימות, כדאי לזכור את יתרונות תפריט הדיאטה שמבוסס על פי סוג דם:

  • תחושת הרעב נבלמת והתיאבון מאוזן
  • בולמוסי האכילה נעלמים
  • יורדים במשקל בצורה מאוזנת ובריאה
  • אין צורך בספירת קלוריות, בצום, וברעב. המשקל פשוט יורד באופן טבעי.
  • משמשת גם דיאטה לילדים וגם למבוגרים.

'לרדת בקלות' מתמחה בטיפול בהשמנה ומשלבת תפריטי דיאטה אישיים על פי שיטת 3 השלבים, תזונה סינית וכמובן דיאטה לפי סוג דם.


מידע נוסף אודות:

 תזונה נכונה

 דיאטה מהירה

ק"ג
שם
טלפון
דוא"ל
דוא"ל
שם